Про сайт

Всім привіт! Вітаю Вас на моєму блозі про футбол. Є новинні ресурси про футбол, є фанатські та клубні сайти. А на Truefootball можна прочитати цікаві статті про футбол. Акцент я роблю на якісних матеріалах, які пишу сам (адже це блог!). Все написане — мої власні роботи.

Записи у блозі поділяються на декілька категорій:

1. ФК Волинь. В цьому розділі статті про улюблений клуб, за який вболіваю з раннього дитинства.

2. Моя позиція. Тут висловлюю свою думку про ті, чи інші події у футболі.

3. Відео. Різноманітні відео з мережі, які мені сподобались. А іноді, і мої власні:).

4. Диванний скаут. Родзинка блогу. Довго спостерігав за тим, як в УПЛ привозять гравців відверто слабкого рівня (і навіть платять за них великі гроші). Вирішив провести власний експеримент: пошук гравців виключно за допомогою інтернету. Так би мовити, не встаючи з дивану.

5. Останні футбольні новини. В цій категорії будуть розміщені статті, де коротко аналізується цілий ряд останніх футбольних новин.

6. ТАМ (тактичний аналіз матчу). Тут просто тактичний розбір поєдинків до найдрібніших деталей.

7. Всяка всячина: матеріали, які не підходять під жодну з перерахованих вище категорій.

Сподіваюсь, що якщо Ви хочете читати адекватні та цікаві матеріали про футбол українською мовою, то Вам сподобається. Намагатимусь радувати своїх читачів новими матеріалами не рідше, ніж раз на три дні. А якщо хочете подискутувати чи залишити відгук – буду дуже вдячний. Реєструйтесь та пишіть. Кожен буде почутий. Дякую, що Ви зі мною. Тільки справжній футбол! Тільки хардкор!

Слідкуйте за оновленням блогу у соц мережах:

http://vk.com/fanfcvolynblog

https://twitter.com/Rosland7

https://www.facebook.com/truefootball.blog