Диванний скаут. Крістіан Гіткьяєр

Крістіан Гіткьяєр

Давненько я не займався диванним скаутінгом, майже 6 місяців. Нічого, у трансферне вікно ця справа куди цікавіша та актуальніша. Тим більше, що виходить все доволі непогано. Один із героїв рубрики Сімеон Славчев перейшов до португальського “Спортинга”. Можна привітати піренейську команду та гравця з чудовим трансфером. Контракт з гравцем підписаний на 5 років. Що вказує на бажання “Спортинга” у майбутньому добре заробити на переході Славчева у якийсь топ-клуб. А то давненько вже переходили у “Манчестер Юнайтед”  Нані та Роналду, потрібні нові бомби.

Гаразд, менше лірики, настав час знайомитись з новим героєм рубрики. У липневу спеку найкраще для цього підходить гравець із чемпіонату суворої Норвегії.

Крістіан Гіткьяєр

Народився у Данії

Громадянство: Данія.

Збірна: Данія, всі юнацькі рівні, за основну не заграний.

Клуб: Хогесунд (Норвегія)

Вік: 24

Зріст: 180

Позиція: форвард

Закінчення контракту: 31.12.2016

Орієнтовна трансферна вартість: 1 230 000 фунтів

Гіткьяєр (хай вибачає мені мою норвезьку, важко навіть точно повторити за коментаторами це прізвище) являється нападником з повним боєкомплектом. Дуже неприємний для захисників, багато переміщується, чим виснажує опікунів. Моментально реагує на помилки суперника і користується ними. Будь-який невдалий пас назад втілює у гол. При зрості у 180 см дуже класно грає головою. Б’є з обох ніг. Удар правою дуже сильний і просто невідпорний. Мабуть, саме через це Крістіан штатний пенальтист у команді. Однак, при потребі він може і підсікти, і перекинути, і обвести. Форвард широкого профілю з великим арсеналом навиків. Розвиває непогану швидкість, добре грає корпусом, обігрується з партнерами. Щоб не напружувати свою увагу, дивіться відео:

Гіткьєяр один із тих нападників, у яких розвинуто “гольове чуття”. Тому він завжди перший на добиваннях і постійно у потрібному місці і потрібний час. Проте, схоже, це не стосується його клубу. Чемпіонат Норвегії грається за системною “весна-осінь”. І зараз Хогесунд знаходиться на геть не почесному передостанньому місці. Це суттєве і відчутне падіння, оскільки норвезький колектив лише у минулому сезоні приміряв бронзові нагороди. Крістіан не завжди потрапляє у склад, що не завадило йому забити 7 м’ячів у 11 неповних матчах. Скоріш за все, Гіткьєяр зараз зовсім не проти змінити клуб. 24 роки — це ще не пік кар’єри. Останніми сезонами він безперервно прогресував, що можна помітити на графіку зміни трансферної вартості гравця:

В команді з більш-менш хорошим півзахистом Гіткьяєр отримає ще більше шансів проявити себе. Хогесунду буде важко втримати гравця у себе, враховуючи поточну ситуацію в клубі. Тому, любителі відхопити перспективних гравців у Німеччині та Португалії вже повинні заворушитись. Звичайно, якщо агентська група Pro XI A/s, яка опікується гравцем, не спить. І на десерт. Відео хет-трику Крістіана Гіткьяєра у ворота клубу Бранн.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.