Що можна зловити САЧКОм у Ворсклі?

Zemanta Related Posts Thumbnail

Після доволі невиразного матчу “Ворскли” проти “Волині” традиційно вилізли люди, яких хлібом не корми — дай когось покритикувати. Зарядили свої брудомети і дали залп по тренеру полтавчан Василю Сачко. Викладу власні міркування з цього приводу.

Пороти гарячку — серед улюблених справ вболівальників. Та й деяких власників клубів теж. Але будемо відверті: це явно не кращий варіант оцінки ситуації. Подивимось на все тверезим поглядом.

Сачко отримує перший досвід у якості головного тренера. Це його перший сезон. Що ми бачимо? Команда іде на високій сьомій позиції. І всі, хто вище, мають куди серйозніший потенціал. Як мінімум фінансовий. Та й кадровий теж. Немає тепер у “Ворскли” Безуса, Селіна, Краснопьорова, Ребенка. І самого Сачка, як гравця, теж немає. Будувати треба з самого початку. Беручи за основу Дедечка, Чеснакова, Громова, Пердуту, Ткачука.

А поки що все виглядає цілком непогано. І результат цілком пристойний. І гра дивиться. Так, “Ворскла” багато пропускає. І це не дивно, враховуючи що оборону на 50% складають гравці молодіжного віку, на 25% досвідчений Далку і ще на 25% Романчук, який постійно подорожує по клубах і не може закріпитись. Але ж полтавчани і забивають пристойно. 26 м’ячів не забив ніхто із команд, що знаходяться у турнірній таблиці нижче “Ворскли”.

Отже, ми маємо цікаву, симпатичну команду з молодим перспективним тренером і такими ж гравцями. Навіщо ці крики про відставку? Провальні матчі трапляються у всіх. В тому числі і в тих клубах, де один гравець коштує, як вся “Ворскла” разом з інфраструктурою. Життя продовжується. Зробили висновки і рухаємось далі. Ламати — не будувати. Зміною тренера кожних півроку результату не досягнеш. Можна он на “Металург” із Запоріжжя подивитись. Тренери приходять і йдуть, а в турнірній таблиці нічого не змінюється. Бо команда будується працею тренера, а не якимось магічними засобами. І щоб ця праця дала результат треба час.

Викиньте брудомети і насолоджуйтесь справжнім футболом. Це так прекрасно у важкі часи.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.