Футбольні балачки №1

Джермейн Пеннант

Цього разу просто пост на вільну футбольну тему. Для початку розповім про ті жовтенькі футбольні новини, які просто вражають своєю безглуздістю. Простіше повірити в існування Діда Мороза і відсутність корупції в Україні, ніж в це. Що ж, коли журналістам не вистачає новин, вони переходять до складу письменників-фантастів.

Розпочнемо із свіжачка. Італієць Касторі може очолити “Таврію” чи “Севастополь”. І журналістів зовсім не турбує той факт, що обидва клуби отримали нових болгарських наставників лише цього року. І сенсу звільняти тренера, який провів вже всю зимову підготовку з командою, просто немає. Так, у кримських клубах твориться щось незрозуміле, але ж не до такого рівня, щоб прямо перед продовженням сезону призначати нового тренера!

Але це ще не все! Читайте далі без перерви на рекламу! Джермейн Пеннант перейде в “Динамо”! Шоу божевільно жовтих новин триває. Навіщо киянам 31-річний гравець незрозуміло. Враховуючи, що на флангах є Гусєв, Ярмоленко, Ленс, Джермейн виглядає претендентом на лаву запасних. У передпенсійному футбольному віці. Хтось ще вірить у можливість подібного переходу?

Тим часом в Казані “спеціалісти” примудрились безнадійно зіпсувати газон на стадіоні. І не простий газон, а вартістю у  млн доларів. Цікаво, якесь покарання винних буде, чи закінчиться все традиційно?

Фелікс Магат став першим німецьким тренером в АПЛ! Якщо чесно, для мене цей факт став повною несподіванкою. Не думав, що за всю довгу історію цієї потужної ліги там не було жодного німецького коуча. В той же час для самого Магата “Фулхем” став першим клубом за межею рідної країни. Ось такий експеримент. Подивимось, чим він завершиться.

Дуглас Коста став кращим бомбардиром “Шахтаря” на зимових зборах. А це вже тішить. Бразилець в перспективі один з найсильніших легіонерів УПЛ. Але знизив вимоги до себе і засів на лаву. А тепер може стати одним із лідерів атаки, разом з Алексом Тейшейрою. Будемо подивитись.

І ще один приклад чи то фантазії журналістів, чи надвисокої самооцінки. Казахський “Актобе” збирається підписати форварда “Чорноморця” Олексія Антонова. Враховуючи, що гравець зараз в найкращому футбольному віці 27 років, подібний розвиток подій виглядає малоймовірним. Рано ще переходити догравати за великі гроші. Звичайно, існують такі люди, як Асамоа Гьян, які з АПЛ їдуть косити бабло з шейхів, коли до футбольної пенсії ще ого-го. Є ще суб’єкти, які обирають “Аль-Джазіру” маючи пропозиції від “Наполі”, “Інтера” та клубів Бундесліги. Але слабко віриться, що Антонов відноситься до цієї когорти.

 

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.