Епічні футбольні відео №1

Сьогодні у своєму футбольному блозі я поділюсь із Вами… Ні, не рецептом приготування куріпки з трюфелями. А різноманітними епічними футбольними відео. З розряду тих, що привернули мою увагу.

1. Топ-100 голів в історії футболу. Вже з назви зрозуміло, на що претендує відео. Так само як і зрозуміло, що знайдеться безліч людей, які скажуть щось типу “а де гол Васі пяточкою в такому-то матчі?”. Але тим не менше, голи яскраві та шедевреальні. В тому числі від визнаних майстрів цієї справи: Лео Мессі, Златана Ібрахімовіча, ван Персі, Роналду та Роналдіньо.

2. Топ-25 голів Ліги Чемпіонів. Правда, лише у 2008-2012 роках. Але автор постарався на славу. М’ячі ефектні, кожен можна посмакувати у вповільненому повторі. В ролях все ті ж Ібра, ван Персі, а також Ін’єста та багато інших. У тому числі голкіпери, які дивились красивий футбол під час ударів

3. Смішні футбольні моменти 2013. Схоже, правда, що 2013 — це рік створення випуску. Тому, що Анрі в лондонському “Арсеналі” — це явно раніше. Ну але “то таке” (С), як каже один український тренер. У відео традиційно для подібних сюжетів багато пригод арбітрів, гравців, які не влучають по м’ячу і взагалі ведуть себе дивним чином. Ну й куди ж без промахів з метра перед порожніми воротами.

4. 16 вилучень зіркових футболістів. У цьому відео можна побачити вилучення легенд голкіперського цеху: Ікера Касільяса та Буффона. А також Жерара Піке та двох кращих футболістів світу: Ліонеля Мессі та Кріштіану Роналду. Ну і куди без олдскулу з вилученням Роналдіньо. Власне кажучи, у цьому відео тільки те й показано, що червоні картки для суперстар.

5. 10 смішних вилучень. Хоча, швидше їх можна назвати не смішними, а просто безглуздими. Голкіпер, який жонглює м’ячем, гравець, який штовхає стюарда. І навіть Самуель Інкум зі своєю незабутньою другою жовтою карткою у матчі проти “Карпат”! Він просто йшов на заміну і вирішив зняти футболку. Ще до того, як покинув межі поля. Що трактується, як неспортивна поведінка.

Ось така п’ятірка цікавих, яскравих та веселих футбольних відео. Тепер Вам є що дивитись, поки не поновилась Ліга Чемпіонів.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.