Диванний скаут. Каспер Куск

Каспер КускВзагалі-то, героєм сьогоднішньої рубрики мав стати інший гравець. Однак, він примудрився перейти з Болгарії до Прімери раніше, ніж я встиг про нього написати. І тепер у концепцію “диванного скаута” не вписується. На додачу до цього на Youtube вимкнуто можливість вставки відео з цим гравцем на сайтах. Що ж, тоді пересунемось від теплих Іспанії та Болгарії до прохолоднішої країни — Данії. Знову недооцінений нашими селекціонерами скандинавський напрямок. Отож, леді та джентельмени, вітайте:

Каспер Куск.

Народився у місті Ольборг (Данія)

Громадянство: Данія.

Збірна: Данія, 4 матчі.

Клуб: Ольборг

Вік: 22

Зріст: 180

Позиція: фланговий півзахисник

Закінчення контракту: 30.06.2015

Орієнтовна трансферна вартість: 1 500 000 євро

Каспер Куск являє собою ефективну простоту футболу. Він просто швидко рухається з м’ячем, віддає передачі і достатньо забиває сам. За рахунок такої геніальної простоти юний данець вибився в лідери бомбардирів чемпіонату Данії і набив собі ціну на Трансфермаркт:

Трансферна вартість Каспера Куска

Як бачимо, за останні два роки Куск підняв свою вартість в очах авторитетних експертів у 5 разів. З 300 тис. євро до 1.5 млн. Далі графік не іде вгору, а просувається горинтально. Чому? Логічно припустити, що рівень клубу та чемпіонату більше не надає можливостей для росту футболіста.

А резерви для росту у Куска є. З швидкісим дриблінгом та навісними передачами проблем немає. Півзахисник швидко рухається і вміє обігрувати суперників. А також робити цікаві м’які навіси, дуже незручні для голкіперів. Але залишаються ще удари. В чемпіонаті Данії часто достатньо просто влучити, з будь-якою силою, щоб забити. Чого не скажеш про більш сильні чемпіонати. Та й гру на другому поверсі теж не завадило б підтягнути.

Але, загалом, Каспер Куск являє собою цікавого молодого та амбітного футболіста. З розряду тих, за ким цікаво та приємно спостерігати. Дивитись воно, звичайно, добре, але краще надбати такого гравця та використовувати у грі команди.

З акліматизацією в України проблем бути не повинно. І на холод скаржитись Куск теж не буде. І по карнавалам сумувати, просто через відсутність таких на своїй Батьківщині. Цікаво, хто ризикне розширити селекційний напрямок і почати активно залучати до чемпіонату України скандинавів? Чи все таки, Балкани та Південна Америка наше все?

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.