Останні футбольні новини. 05.02.2014

Євген АрановськийЯ продовжую коментувати останні футбольні новини в зимовий період. Як кажуть класики жанру, “сьогодні у випуску”:

1. Українські арбітри будуть судити матч Іспанія-Італія. Рефері в Україні часто отримують хвилю критики у свій бік. Цього разу вони отримали куди більш приємну річ — запрошення відсудити матч між провідними збірними світу. Що ж, побажаємо бригаді Євгена Арановського успіху в цій нелегкій справі. Можливо, подібний випадок стане поштовхом до підвищення рівня футбольного арбітражу в нашій країні.

2. Лаудруп звільнений з посади головного тренера “Суонсі”. Завжди жаль, коли президенти футбольних клубів приймають поспішні рішення та звільняють перспективних тренерів. Однак, цілком ймовірно, що дане рішення абсолютно виважене. Все таки, Мікаель Лаудруп пропрацював на посаді головного тренера 18 місяців. І в цьому сезоні валійських клуб не вражає. Лише одна перемога у 5 матчах та 5 очок від останньої позиції. Схоже, що “Суонсі” справді потребує певного поштовху, щоб достойно вести боротьбу при тій щільності в турнірній таблиці, що склалась в АПЛ. ОДинадцяту позицію відділяє від останньої всього шість очок.

3. Вечір цікавого футболу. В Італії “Рома” зіграє з “Наполі”, в Іспанії “Реал” із “Атлетико”, “Шахтар” з “ЦСКА”. Ось такі три суперпротистояння сьогодні ще на нас очікують. Всі матчі кубкові (хай один і носить статус товариського), тому обіцяють бути надцікавими. В першому поєдинку перевагу я особисто віддаю господарям. Вони перебувають у кращій формі, провели лише 11 хвилин поєдинку у попередньому турі, врешті-решт грають вдома! А “Наполі” зіграв у попередньому турі повний матч, поступившись “Аталанті” 0-3. А ось визначити фаворита в поєдинку між двома мадридськими командами, думаю, нікому не під силу. В Об’єднаному суперкубку теж все зрозуміло. Враховуючи, що “Шахтар” демонструє найкращу форму на турнірі, а “ЦСКА” виглядає відверто печально, результат виглядає очевидним. “Гірникам” потрібен цей результат для хорошого настрою перед матчем ЛЄ. Проти тієї самої “Вікторії”, яка вибила з єврокубків “ЦСКА”.

4. “Металіст” обіграв “Зеніт”. В епічному матчі, де командам, здавалось, було ліньки грати, перемогли харків’яни. Гра запам’яталась неймовірною розслабленістю захисників. Якщо вони йшли вперед, то й не думали повертатись назад. Якщо віддавали передачі, то в своїй більшості не точні. В результаті більше помилок суперника вдалось використати “Металісту”. Але рахунок відкрив “Зеніт”, вже на 11-й хвилині (забив Вітсель). У другому таймі прокинувся Алехандро Гомес, який спочатку забив сам, а потім заробив пенальті, який реалізував Марлос. Таким чином, українські клуби тріумфують в об’єднаному суперкубку. У “Металіста” 4 очки, у “Зеніта” 3, у “ЦСКА” 2, у “Шахтаря” 6. “Гірники” достроково стали переможцями, і можуть сьогодні забезпечити друге місце для своїх земляків.

Ось такими були останні футбольні новини цього дня. Я переводжу свій футбольний блог у режим щоденного оновлення, тому завтра буде нова цікава стаття. Залишайтесь із справжнім футболом!

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.