Хто на новенького? Нуно Пінто

Нуно ПінтоОтримавши нового тренера і дозвіл на заявку нових гравців, “Таврія” не стала відкладати покупки у довгий ящик. Одним із новачків став Нуно Пінто. Спробую відповісти на питання більшості “А хто це?”

Нуно Пінто

Народився у Португалії

Громадянство: Португалія

Збірна: не задіяний

Попередній клуб: “Левскі” (Болгарія)

Вік: 27

Зріст: 173

Позиція: лівий захисник

Орієнтовна трансферна вартість: 1 000 000 євро

При детальному ознайомленні з грою Нуно Пінто відразу стає зрозуміло, чому цей гравець цікавить саме Ніколая Костова. Основні якості гравця:

1. Культура пасу. Пінто ніколи не пуляє вперед, а розігрує м’яч з партнерами. При цьому, віддає перевагу передачам на загострення. Ці паси довольні специфічні і стильні — гравець закидає м’яч вперед по флангу черпачком, часто по низькій траекторії. Немає проблем і з фланговими навісами. За рахунок цих вмінь на рахунку футболіста 5 гольових передач в 20 матчах цього сезону. Хороший показник для захисника.

2. Робота з м’ячем. Пінто не боїться ігрового снаряду, як вогню. Він спокійно приймає м’яч і може просуватись з ним доволі високо.

3. Швидкість. Нуно приймає передачі на швидкості, віддає їх на швидкості, так само зустрічає суперника. Рухається як з м’ячем, так і без м’яча. Стояти на полі португалець не любить.

Однак, є і запитання. Наприклад, дії в захисті. На відеонарізках можна побачити від сили три з половиною захисні дії від Пінто. Ні позиційної роботи з суперником, ні єдиноборств, ні відборів м’яча помічено не було. Не рахуючи двох божевільних підкатів на межі фолу. Виступаючи за болгарський “Левскі”, який у своєму чемпіонаті є одним із лідерів, лівий захисник може дозволити собі діяти в основному на атаку. Але в Україні суперники на фланзі змушують захисників активно працювати на оборону. Бернард, Коста, Тейшейра, Ленс, Ярмоленко, Коноплянка, Бабатунде, Мешешев, Марлос, Болбат — короткий список швидкісних суперників, з якими доведеться зустрітись Пінто. Враховуючи турнірну та ігрову ситуацію “Таврії”, сімферопольці не зможуть диктувати умови гри більшості своїх суперників. А значить, грати по-старому у Нуно Пінто не вийде.

Гравець взятий за бажанням тренера та під його бачення футболу — це безумовно плюс. Але чи можлива максимальна ефективність цього гравця в умовах УПЛ — покаже час. А я покажу відео з Нуно Пінто:

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.