Останні футбольні новини. 20.01.2014

На календарі красиве числЧелсі-МЮ 3-1о 20, за вікном нарешті справжня зима. А у нас своя атмосфера, настав час поговорити про останні футбольні новини. Отож, про те, що мене зацікавило останнім часом.

1. Матч між “Челсі” та “Манчестер Юнайтед”. Свого часу цей матч приклеював мене до екрану, як магнітом. Зараз, на жаль, вже немає улюбленого раніше “Мегаспорту”, де транслювалась вся АПЛ. Та й інтерес до іноземних чемпіонатів у мене трошки впав. Що хочеться сказати: не поспішайте хоронити “червоних дияволів”. Такі сезони траплялись і за часів сера Алекса. Це лише маленький перепочинок перед серйозним ривком. Головне, щоб керівництво не пороло гарячку, і не звільнило Мойєса. Тренери не чарівники. Якщо вони швидко дають ефект, то зазвичай цього ефекту вистачає лише на сезон. Потім команда перетворюється на вижатий лимон, який марно намагаються реанімувати декілька сезонів. Краще принести один сезон у жертву і бути на вершині 5-10 років, ніж видати один феєричний сезон і “здутись” на 5.

2. Футбольні квитки по паспортах. Багато народу кричить про те, що це прекрасно і дасть змогу боротись з хуліганами, бла-бла-бла. Але для того, щоб це перевірити, потрібен час. А незручності, які викличе така новація, можна почати перераховувати вже зараз. Додаткове фінансове навантаження на клуби, яким доведеться таритись дорогим обладнанням — це раз. Особливо це стосується клубів першої та другої ліг. В багатьох із них кількість глядачів на одному матчі не перевищує тисячі. У другій лізі, зазвичай, ледве до 300 дотягує. В УПЛ клуби через фінансові проблеми зникають, так тепер ще й нижчі ліги убивати треба? А ще купа незручностей для рядових вболівальників. Колективний похід на футбол перетворюється на одну неприємну хворобу, про яку не говорять вголос і лікують медичними свічками. А як весело буде стояти в черзі і чекати, доки рядовий Петренко буде звіряти імена у квитках з документами!

3. Тенісбол на тренуванні “Ворскли”. Дуже вже мені сподобався підхід Василя Сачка до тренерської роботи. У розвантажувальний день знайшов цікавий варіант для гравців: тенісбол. І відпочинок, і тренування, і суперництво. І солодощі у якості призу. До речі, останнім часом тенісбол в Україні активно розвивається, проходять цілі чемпіонати. А ще кажуть, що немає у нас тренерів хороших, одні фізруки. І по відношенню до Сачка спочатку цю платівку ввімкнули, але щось заклинило останнім часом. Воно й не дивно, колектив у полтавчан боєздатний, хоч і без суперстар.

4. Ліквідація “Спартака” з Нальчика. Навіть не стільки сам факт зникнення (хоча, безумовно, шкода клуб із більш, ніж 70-річною історією), а те, що відбувається тепер. А саме, прояв ситуації, яка давно мене непокоїть. Відсутність серйозного регулювання діяльності футбольних агентів. 20 млн рублів за оренду гравця, які дістались незрозуміло кому! Кількість “липових” агентів та різних шаровиків, чиї думки зациклені лише на бажанні збити побільше грошей. При цьому, не гребуючи обманом свого клієнта, його дійсного та майбутнього клубу. Не кажучи вже про масштабні схеми, які провертають ці “агенти” з недобросовісними працівниками клубів.

Ось такі вони — останні футбольні новини, які зацікавили мене сьогодні. Безперечно, далі буде.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.