Диванний скаут. Еміль Ларсен

Продовжуємо пошук цікавих футболістів, не встаючи з дивану. Цього разу наші погляди  будуть спрямовані в бік земель вікінгів. Наш новий герой із чемпіонату Данії:

Еміль Ларсен.

Народився у м. Копенгаген (Данія)

Громадянство: Данія

Збірна: Данія, 4 матчі.

Клуб: Оденсе

Вік: 22

Зріст: 181

Позиція: лівий вінгер

Закінчення контракту: 30.06.2016

Орієнтовна трансферна вартість: 1 000 000 євро

Перше, на що звертаєш увагу, коли бачиш Еміля Ларсена, це просто неймовірна швидкісна робота з м’ячем. Юний данець тримає цей самий м’яч, наче приклеєним до ноги. І при цьому доволі спритно просувається вперед, атакуючи з відважністю справжнього вікінга. Захисники на шляху до воріт особливих проблем Ларсену не створюють. Звичайно, варто робити поправку на рівень цих самих захисників. Гравці, звичайно, не рівня Піке чи Тьяго Сілви, але і не найслабші.

Загалом, робота на фланзі в Еміля аж ніяк не обмежується банальним “пробігся до лицевої лінії і дав крос в штрафний майданчик чи за ворота — тут вже як повезе”. Навіть більше, Ларсен взагалі не допускає подібного. Швидкий та впевнений дриблінг завершується націленою передачею, або зміщенням у центр та ударом.

Удар юний вікінг може наносити як лівою ногою, так і правою. Орієнтується, в основному, на точність, змушуючи капітулювати голкіперів, які займають неправильну позицію у воротах. Поняття “робочої” ноги у випадку із Ларсеном застосувати не можна. Він з однаковим успіхом діє як лівою, так і правою ногою. Забиває не лише після сольних рейдів, але і вдало діє на випередження у чужому штрафному майданчику.

Звичайно, як і всі футболісти, Ларсен на ідеальний. Є компоненти, над якими варто працювати. Наприклад, витривалість. В заключній п’ятнадцятихвилинці матчу Еміль не відзначається результативними діями. В деякій мірі його можна, навіть, назвати гравцем першого тайму. При хорошому футбольному зрості, Ларсен не відрізняється грою “на другому поверсі”, залишаючи її для більш потужних партнерів. При стандартах залишається на підбиранні і намагається завдати удару. Для наочності – відео:

Однак, в 22 роки є ще чимало можливостей для росту, слабкі сторони можна підтягнути, або взагалі перетворити на переваги. Для цього достатньо більш сильного колективу та непоганого тренера. Німці, які активно моніторять подібних молодих та перспективних виконавців, вже цікавляться Емілем. Зокрема, повідомлялось про інтерес до гравця з боку “Вердера” та “Нюрнберга”.

Безумовно, якщо котрийсь із клубів УПЛ захоче потратити гроші на Ларсена (до кінця контракту ще 1.5 роки, тому безплатно “Оденсе” його не віддасть), у виграші можуть залишитись усі. Майбутній клуб отримає цікавого виконавця, а сам Еміль досвід гри у новому та сильнішому чемпіонаті. І перед клубом, і перед гравцем також відкриється хороша можливість для вигідного трансферу на ще вищий рівень. Тим більше, що будь-який учасник єврокубків від України виглядає перспективніше, ніж середнячок чемпіонату Данії. На заваді цьому може стати дві речі:

1. Невелика кількість клубів в УПЛ, які готові заплатити за гравця гроші, більші 100 тис. євро.

2. Скандинавський напрямок селекції в нашому чемпіонаті зовсім не поширений. Крім шведа Свенссона особливо нікого й не згадаєш.

Будемо стежити за героєм цього та попередніх випусків рубрики “Диванний скаут”. Цікаво дізнатись, чи можна сидячи вдома знаходити гравців не гірше, ніж переглядаючи їх вживу?

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.