Футбольний трилер при сонячній погоді

Ніхто перед початком цього поєдинку не очікував від нього ТАКОГО. Можна написати по цьому поєдинку сценарій та зняти крутий блокбастер.

СЦЕНА 1

Команди виходять на поле, світить сонечко, майорить прапор України над стадіоном. Все чудово, все прекрасно, всі задоволені. Арбітр дає стартовий свисток.

СЦЕНА 2

З криком “Я вмію як Ндойє” Віталій Неділько викидає м’яч рукою аж на чужу половину поля. Селін вистрибує і скидає м’яч на Мемешева. Редван завдає разючого удару, Кахріман на газоні, всі в розпачі. На трибунах безумно радіє 4 волинських вболівальника. Єдині люди, які приїзжають в Крим пізньою осінню і тішаться.

СЦЕНА 3

Ерік Матуку сьогодні явно не в формі. У Віталія Кварцяного таке не проходить. На полі з’являється “джокер з колоди” Флорентін Матей. Кварц тихенько бурмоче під ніс “знав би прикуп – жив би в Сочі”.

СЦЕНА 4

Любічіч проявляє відверто нетолерантне відношення до джокера лучан і збиває його з ніг у штрафному майданчику. Віталій Романов – особа, який апріорі відводилась роль “головного злого” у матчі. Декілька років тому саме після його суддівства Віталій Кварцяний видав соло з лейтмотивом “у нас судді корумповані до шнурків”. Перед сьогоднішнім матчем арбітр подивився розбір матчу у роздягальні “Волині” після “Динамо”. І веде себе корректніше, призначаючи справедливий пенальті. Віталій Кварцяний подумує про Сочі. Ерік Бікфалві вмикає румунського Пеле. Дамір Кахріман вмикає Спайдермена. Супергерой виходить переможцем з двобою.

СЦЕНА 5

Гармату замовляли? – кричить Флорентін Матей і потужно лупить зі штрафного. Дамір Кахріман використовує клейку павутину Спайдермена і… щось пішло не так. М’яч відклеюється і котиться у ворота. Віталій Кварцяний наспівує “знаю прикуп – поїду в Сочі”, лучани святкують. Флоренті Матей реактивно влітає у чужий штрафний майданчик, пасує на румунського Пеле і… м’яч влучає у стійку воріт.

Кінець першої частини

ЧАСТИНА 2

СЦЕНА 1

Команди знову з’являються на полі. Замість “румунського Пеле” на полі Бабатунде. І ось вона спроба заробити статус “нігерійського Пеле” – удар через себе! Неприємний металевий звук – це перекладина у ролі Мері Джейн! Подруга рятує Спайдермена-Кахрімана.

СЦЕНА 2

Яскраво заявляє про себе інший супергрейо: Людина-штрафний. Сергій Назаренко відправляє м’яч у дев’ятку воріт. Спайдермени на сьогодні завершились, Неділько не дістає м’яч.

Кульмінація з розв’язкою

Максимум спецефектів!!! На полі бігає собака, арбітр видаляє трьох гравців, фанати напускають диму на весь стадіон! Віталій Романов працює у поті чола: вилучає, проганяє вилучених у підтрибунні приміщення, свистить, як Соловей-Розбійник! І гру двічі зупиняє, і пенальті призначає! ВІталій Кварцяний все ближче до Сочі. Але ось Матей-джокер промахується з пенальті, запускаючи новий супутник Землі у вигляді м’яча! День космонавтики можна сміливо переносити на 24 листопада. А “Таврія” тим часом зрівнює рахунок. Віталій Кварцяний в шоці замість Сочі.

ТИТРИ

Тут можна було б запустити бурчання Йожефа Сабо про те, що футболу ми так і не побачили. Все одно титрів після фільму ніхто не читає.  Але якщо трилер полоскотав нерви глядачам, то зі своїм завданням він справився. Тому краще замість титрів поставити післяматчеві флеш-інтерв’ю.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.