Диванний скаут. Неманья Ніколіч

Неманья НіколічБагато вже пройшло часу з виходу першого матеріалу рубрики “Диванний скаут”, який стосувався Джілоана Хамада. Весь цей час я не протирав штани на дивані… кхм… якраз таки і протирав, але така вже специфіка роботи диванного скаута. Було переглянуто цілу купу відео з гучними назвами “майбутня зірка світового футболу”, “новий Кріштіану Роналду”, “захисник крутіше Піке” і т. д. Правда, на ділі все виглядало не так солідно, як на словах. В результаті довгих і важких пошуків новий герой для рубрики таки був знайдений.

Подорожувати далеко не доведеться – у флагмані угорського футболу грає цікавий форвард.

Неманья Ніколіч.

Народився у м. Сента (Югославія)

Громадянство: Сербія\Угорщина

Збірна: не заграний

Клуб: Відеотон

Вік: 25

Зріст: 182

Позиція: центрфорвард

Закінчення контракту: 30.06.2014

Орієнтовна трансферна вартість:1 000 000 євро

Перше, що привертає увагу до гравця – його бомбардирські показники. Ніколіч завжди забиває багато. Загалом на його рахунку 107 голів у 191 матчі. Вже у цьому сезоні за дев’ять матчів Неманья забив 10 м’ячів (половина від загальнокомандних), у чотирьох поєдинках оформивши дубль.

Звичайно, гольові показники у такому чемпіонаті, як угорський, не являються чимось екстраординарним. Однак, Ніколіч демонструє декілька важливих якостей, які виділять хорошого форварда. По-перше, це гольове чуття. Опинитись там, куди відскочить м’яч і відправити його у ворота? Для Ніколіча це не проблема. Так само, як і спосіб, у який завдати удар. Можна робочою правою. А якщо м’яч під лівою, то можна і лівою. Якщо є можливість, Неманья може і головою пробити. Майже на всі кінцівки майстер (у забиванні голів руками помічений не був).

Ті українські клуби, яким необхідний забивний форвард, і які готові хоча б трохи за нього заплатити, мають шанси отримати хорошого гравця. Клуб у Ніколіча не суперсильний. Навіть у чемпіонаті Угорщини лише одне чемпіонство за останні декілька сезонів. У ЛЄ Відеотон цього сезону поступився скромному чорногорському клубу Младость, який у свою чергу був розтрощений Севільєю з рахунком 6-1. Пропозиція від хоча б трошки амбітнішого клубу виглядала б для Ніколіча дуже привабливо.

Та й до кінця контракту залишається усього один рік. Тому “Відеотон”, скоріш за все, буде готовий продати гравця, щоб він не покинув клуб вільним агентом. А стосовно переговорів великих проблем виникнути не повинно. Агент у Ніколіча солідний, перехід його підопічних до України не рідкість. Можна назвати Мартіна Богатінова, Олександра Драговіча, Андерсона Сантану, Ікера Касільяса. Що? Касільяс не грає в Україні? Вже і помріяти не дають…

А якщо серйозно, то той факт, що трансферна вартість Ніколіча за останні чотири сезони виросла у чотири рази про щось та й говорить. Певне уявлення про його гру можна скласти з наступних відео:

2011 рік:

Матч Гент-Відеотон, Ліга Європи, 2012 рік. Крім абсолютно безглуздих вчинків гравців Гента можна побачити дубль Ніколіча:

П.С. Коментарі та пропозиції що до наступних учасників рубрики вітаються.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.

1 коментар к “Диванний скаут. Неманья Ніколіч”

  1. [...] “Диванного скаута” стали Джілоан Хамад та Неманья Ніколіч. Сьогодні ж прискіпливий погляд з дивана спрямований [...]Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.