Диванний скаут. Джілоан Хамад

Jiloan HamadОстаннім часом популярною стала діяльність на дивані. Не пройшла ця мода і повз футбол. З’явились диванні вболівальники та диванні експерти. Дивлячись на трансферну роботу деяких клубів УПЛ, здається що її проводять диванні селекціонери. Поки що (тьфу-тьфу-тьфу), обходиться без диванних футболістів.

А чим ми гірше? Шукати футболістів не дрова рубати. Можна і сидячи на дивані. Ряд вболівальників вже тривалий час дивуються, чому українські клуби ігнорують скандинавські країни і не підписують звідти футболістів. Що ж, віртуально вирушаємо до Швеції, де на четвертій сходинці чемпіонату перебуває клуб Мальме.

Тепер без жартів. У складі шведської команди можна побачити доволі цікавого персонажа.

Джіолан Хамід.

Народився у Баку

Походження: курд

Збірна: Швеція

Клуб: Мальме

Вік: 22

Зріст: 173

Позиція: правий півзахисник

Закінчення контракту: 31.12.2013

Орієнтовна трансферна вартість: 2 500 000 євро

У свої 22 Хамад демонструє неймовірно яскравий і цікавий футбол. В чемпіонаті Швеції він вже встиг зіграти 110 матчів, забити 16 м’ячів та віддати 19 гольових передач. На полі відрізняється вибуховою швидкістю, чудовою технікою, непоступливістю та націленністю на ворота. Якщо є хоча б мінімальна можливість для удару — Хамад нею скористається. І байдуже, якою ногою пробивати — номінально “чужою” лівою у гравця виходить не гірше, ніж робочою правою. Від цих ударів вже постраждало чимало голкіперів, адже сила удару та траекторія польоту м’яча часто просто не залишає шансів. Ось такий шедевр створив швед у кваліфікацї Ліги Чемпіонів проти Рейнджерс.

Однак, не можна сказати, що Хамад є егоїстичним гравцем, який завжди прагне пробити сам. Стрімкий півзахисник полюбляє пролетіти по флангу і виконати націлену передачу у штрафний майданчик. Так само, як і у випадку з ударами, для нього немає різниці, якою ногою діяти. Передачі виходять однаково якісні як лівою, так і правою.

Плюсом є те, що Хамад ніколи не вимикається зі боротьби та не лінується бігти за, здавалося б, безнадійними м’ячами. Завдяки цим якостям він являється капітаном Мальме, а також носив капітанську пов’язку у молодіжній збірній Швеції. Джілоан пройшов усі рівні юнацьких національних команд та зіграв чотири матчі за дорослу збірну.

Хамад зміг би підсилити більшість (якщо не всі) команд УПЛ та додати нашому чемпіонату ефектності та яскравості. Трансферна вартість невисока. Закінчення контракту через півроку робить її ще меншою. Проблем із адаптацією виникнути не повинно. Залишається тільки чекати, коли селекціонери українських клубів розширять свій кругозір. Технічні виконавці є не тільки в Південній Америці. Щоб не бути голослівним — дивіться відео з Джілоаном Хамадом.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.

2 коментарі к “Диванний скаут. Джілоан Хамад”

  1. [...] вже пройшло часу з виходу першого матеріалу рубрики “Диванний скаут”, який [...]

  2. [...] раніше героями “Диванного скаута” стали Джілоан Хамад та Неманья Ніколіч. Сьогодні ж прискіпливий погляд з [...]Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.