В Україні зникне ще один футбольний клуб?

Фото www.fc-kt.com

Епідемія серед український футбольних клубів продовжується. Сьогодні поширилась інформація, що “Кримтеплиця” з Молодіжного може бути розпущена. Самобутній молодий клуб, заснований у 1999 році, володіє власною затишною арену, що вміщає 3250 глядачів.

Має ряд скромних титулів, з 2005 року виступає у першій лізі, де здобув славу непоступливого суперника. Здавалося, що через декілька сезонів “Кримтеплиця” має шанси пробитись в УПЛ. Однак, цього сезону команда фінішувала лише на 14-ій позиції.

Дуже печально, що команду з хорошим матеріально-технічним забезпеченням не оминула криза українського футболу. У спортивному комплексі “Кримтеплиці” навіть проводили повноцінні збори команди з близького зарубіжжя та юнацькі збірні України. Не кожна команда УПЛ може похвалитись такими умовами.

Хоча, ще не все втрачено. Доля клубу буде вирішена завтра на зустрічі президента клубу Олександра Васильєва з колективом. Будемо сподіватись, що український футбол не втратить ще одного бійця. Не помічати цих втрат уже просто не можливо.

 

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.