Чи потрібен “Таврії” новий тренер?

Олег ЛужнийСьогодні цілий ряд інтернет-ресурсів поширив інформацію, що “Таврія” веде переговори із тренером грецької “Яніни” Яннісом Хрістопулосом. Подібна ситуація викликає подив. Зимою кримська команда опинилася у неймовірно складній ситуації. Без будь-якого фінансування, цілого ряду гравців і права на трансфери. В той час “Таврія” виглядала основним суперником у боротьбі за виживання для ужгородської “Говерли”.

Олег Лужний достойно впорався із ситуацією, хоча не завжди міг назбирати гравців для повної заявки на матч, а підготовка зимою складалась із матчів на власній базі і одного короткого збору. “Таврія” фінішувала на 11-ій позиції, що в даному випадку можна вважати чудовим результатом.

Схоже, керівництво клубу не змогло правильно оцінити ситуацію. Не створивши навіть мінімально комфортних умов для тренера, воно залишилось незадоволеним роботою фахівця. Схоже, у “Таврії” не задумуються про те, що можуть повторити долю Металурга із Запоріжжя. І новий грецький фахівець, побачивши ситуацію в клубі, покине його перед початком сезону., як це зробив Анатолій Бузнік у Запоріжжі.

Та й не красиво буде виганяти Лужного, який у важкі часи тримав команду на плаву. Однак, у футбольний колах поспішні рішення із зміни тренерів не дивина. Залишається чекати, доки ситуація повністю з’ясується.

 

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.