Волинь-Говерла. Футбольна сторона матчу.

Щоб проаналізувати матч, звернемося до статистики. Головний тренер “Говерли”, Олександр Севідов сказав у флеш-інтерв’ю, що суперники майже не били по воротах і перемогли. Якщо звернутись до статистики, то Волинь нанесла за матч 13 ударів, а гості  10. Лучани влучили у ствір 5 разів, а Говерла лише 2. Всього ужгородці нанесли 4 удари в межах штрафного майданчика, однак у ворота влучили лише раз-це гольовий удар Ле Теллека.

За рахунок чого Волині вдалось нанести більше ударів при рівній грі і перевазі гостей у другій половині гри? Відповідь проста-швидкі атаки. Лучани провели вдвічі більше швидких атак, ніж Говерла, 5 із них завершили ударами по воротах.(швидкими вважаються атаки, які тривають не більше 20 секунд). Гості більше розраховували на позиційні атаки та стандарти. Жодну із власних швидких атак ужгородці не завершили ударом.

Загалом гра проходила доволі рівно. Володіння м’ячем 48% на 52% на користь ужгородців. Майже рівний відсоток виграних єдиноборств. У таких матчах на перший план виходять персоналії, які можуть зробити результат.

У Волині із тріском провалився Овонікоко. Молодий грузинський форвард нігерійського походження фактично залишив свою команду в меншості. У нього найменша кількість ттд у матчі-33. З них вдалими були лише 42%. За весь матч цей нападник не завдав жодного удару по воротах (навіть два удари з порушенням правил, які не рахуються в статистику, Овонікоко не вдалися). Із своїх 19 єдиноборств він виграв лише чотири, за весь матч віддав усього 10 передач. Серед них, правда, 1 гольову.

За свого колегу мусив віддуватись Душан Савіч, який був додатково мотивований народженням сина. Македонець виконав багато роботи, старався, допускав величезну купу помилок, але все таки забив. З 4 його ударів три прийшлось у ствір воріт.

Цілком очевидні проблеми із форвардами у Говерли. Ле Теллек за весь матч завдав усього один удар-гольовий. У француза, Ситника та Лопеса просто мізерна кількість ТТД з дуже низьким відсотком вдалих дій. Якщо нападник ще намагався діяти попереду (12 ТТД біля воріт суперника), то у Ситника та Лопеса усього по 2 ТТД біля чужих воріт. Для порівняння: у Аржанова таких ТТД 5, у Бікфалві 6.  За відсутності Одонкора у складі ужгородців гостру передачу міг віддати тільки Трухін, що він і зробив, асистувавши Ле Теллеку.

Позиційна гра гостей із спробами навантажити форвардів вкотре дозволила проявити себе Ванче Шикову. Македонський захисник завжди відзначався величезною кількістю вдалих ТТД, не підкачав і в цьому матчі. З 38 дій в обороні 36 були вдалими. Ну і як без традиційних діагоналей-Ванче виконав 8 довгих передач, з яких 7 були точними.

Однак, така кількість та якість дій Шикова була причиною не надто вдалих дій партнерів. Не проявив своїх звичних якостей Саша Стевіч, який діяв на позиції опорного півзахисника. Майже половина його дій в обороні були невдалими. Відверто не в формі зараз Ерік Бікфалві. З його чотирьох ударів лише один влучив у ворота, тралиційних загострюючих передач румун у цьому матчі не віддавав взагалі.

На противагу Шикову вкрай невдалий матч вийшов у Щедракова. Захисник гостей програв половину своїх єдиноборств, жодного разу не зміг відібрати м’яч, у грі на другому поверсі відверто провалився. У моменті з другим голом не зміг зупинити Савіча.

Цікаві факти:

Овонікоко виграв лише одне верхове єдиноборство з дев’яти, однак зроблена скидка стала гольовою.

Ле Теллек зумів відзначитись, завдавши всього 1 удар по воротах суперника.

Форвард Овонікоко жодного разу не пробив по воротах суперника.

Захисник “Говерли” Павло Щедраков лише один раз за весь матч вступив у відбір, і то невдало.

Найбільшу кількість передач у матчі (84) зробив лівий захисник “Говерли” Євген Макаренко.

Форварди обох команд виконали лише по 10 передач. Якщо у Овонікоко лише одна неточна, то у Ле Теллека аж 4. Таким чином, у француза найнижчий в матчі відсоток точності передач.

Лідерами за втратою м’яча стали Райчевіч та Овонікоко-по 19 втрат.

Найбільше фолів у матчі (4) здійснив Даніель Суботіч, який відіграв усього 15 хвилин.

Набільше фолили на Пилипчуку та Балафасі (по 4 рази). Сам Пилипчук не порушив правила жодного разу.

Без сумніву, тренери обох команд також володіють усією цією інформацією (наданою компанією InStat Football). Залишається сподіватись, що вони зроблять відповідні висновки і в наступних турах обидві команди потішать своїх вболівальників більш конструктивною та яскравою грою.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.