Роздуми про 14 тур УПЛ

Наш девіз непереможний-лажаєм скрізь, де тільки можна!

Цей вислів, схоже, став кредо українських арбітрів. У цьому турі помилки очікувались від Анатолія Жабченка, однак кримський рефері достойно відсудив доволі непростий матч. І коли вже здавалося, що нарешті тур пройде без серйозних суддівських ляпів, на сцені з’явився пан Даньковський. На пару з асистентом цей “рефері” придумав пенальті, вгледівши “руку” у грі головою. Вже другий матч поспіль в одні і ті ж ворота на “Авангарді” ставлять відверто безглузді пенальті. Як би це не стало традицією. Кому точно не позаздриш, так це тренерам-спробуй будувати якусь турнірну стратегію, коли твої плани руйнує непередбачуваний фактор у вигляді арбітра.

Домашній смак туру

Сім із восьми поєдинків туру завершилось перемогою господарів. У восьмому гості також не змогли виграти-нічия. Негостинними виявились господарі у 14 турі. У шести матчах гості навіть забити не змогли. Перший ігровий день взагалі пройшов під лозунгом “господарям перемоги з рахунком 2-0″. І якщо всі три перемоги суботи були прогнозованими, то в неділю господарі подивували відверто несподіваними розгромами.

Матч туру

У поєдинку Дніпра та Металіста були присутні майже всі атрибути принципового матчу. Неймовірне протистояння вболівальників, напружена атмосфера, сутички на полі, пенальті, вилучення, красиві голи. Не було лише одного, проте найважливішого. Металіст не зумів протиставити Дніпру нічого. Зовсім нічого. Розвиток цих команд зараз іде в абсолютно протилежних напрямках. Металіст відверто слабне, у той час як Дніпро продовжує розвиватись семимильними кроками. Якщо харків’янам пророкували роль третьої сили (яка, втім, і лишалась завжди третьою), то Дніпро на даний момент являється реально другою командою чемпіонату.

Розгром туру

Ніби й не було затяжної кризи. Ніби й не знаходилась команда на 14 позиції. Ніби й не було важкого матчу на кубок серед тижня. Ніби й не було суперника на полі. Це все про львівські Карпати. Такого божевільного погрому мабуть не очікували і самі гравці разом із тренером та вболівальниками. Почали забивати на шостій хвилині? Шість і забили. Справжній бенефіс від четвірки Кенія-Штіліч-Лукас-Гладкий. І решта команди не відставала. Наступний матч львів’яни грають проти Металіста і харків’янам буде ой як не просто.

Тишком-нишком

Саме в такому стилі видерлись на п’яту та шосту позиції відповідно Волинь та Чорноморець. Ніби і багато було відверто невдалих матчів у цих команд, але в цьому сезоні можливо все. Щільність у таблиці просто неймовірна і кожного туру відбуваються стрибки та падіння. Вже у наступному турі Волинь та Чорноморець можуть вилетіти навіть з десятки кращих.

Що ж, тим цікавішим стає наш чемпіонат. Тур номер 14 подарував безліч емоцій (комусь приємних, комусь не дуже) і вже став історією. Чекаємо наступного, 15 туру, який стане завершальним у першому колі УПЛ.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.