Павло Кучеров призначений в.о. тренера львівських Карпат

Kucherov

Як повідомляє офіційний сайт львівського клубу, Павло Кучеров призначений виконуючим обов’язки головного тренера. Допомагати спеціалісту будуть Роман Толочко, Олег Гупка (тренер по фізпідготовці) і Олег Венчак (тренер воротарів).

Юрій Дячук-Ставицкий, котрий виконував обов’язки головного тренера до цього, тепер буде координувати роботу всіх команд клубу.

Коментар truefootball від нашого автора Liberty:

В дечому призначення Кучерова можна вважати позитивним: добре знає гравців, ситуацію в клубі загалом. Деякий час уже виконував обов’язки головного тренера «Карпат», та хоч і не досяг значних результатів, але гра команди була на пристойному рівні. Також варто зазначити, що Павло Володимирович не має досвіду роботи на посаді головного тренера (крім кількох місяців у «Карпатах») і його знову призначено «виконуючим обов’язки». Ймовірно, що в міжсезоння може з’явитись інший тренер, до прикладу керманичем львів’ян міг стати Віктор Гончаренко, наставник білоруського БАТЕ.

Але часті зміни тренерів не приносять користі команді, адже на те, щоб побудувати гру потрібен час. Тому варто сподіватись, що керівництво клубу дозволить тренеру втілити в життя свої задуми і команда показуватиме хороший результат.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.