Андрій Тлумак та Тарас Петрівський покинули Карпати

Андрій Тлумак

Керівництво і тренерський штаб ФК «Карпати» прийняли рішення надати статус вільних агентів вихованцям «зелено-білих», досвідченим гравцям команди, воротарю Андрію Тлумаку та захиснику Тарасу Петрівському. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Протягом багатьох років вони вірою і правдою захищали зелено-білі кольори «Карпат». Тарас Петрівський протягом всієї кар’єри виступав за львівську команду, а Андрій Тлумак, хоч і пограв в Луганську, Харкові та Запоріжжі, та завжди повертався до витоків, до своєї рідної команди. Тому керівництво клубу з великим уклоном проводжає гравців та бажає їм подальших успіхів.

Зокрема, Андрію Тлумаку, який був лідером та капітаном «Карпат», запропоновано роботу в структурі клубу. Проте Андрій вирішив, що наразі ще не готовий вішати рукавиці на цвях. У будь-який момент перед Тлумаком готові радо відчинити двері і надати йому шанс спробувати себе в якості тренера юнацьких та молодіжних команд клубу.

Коментар truefootball від нашого автора Liberty:

Таке рішення клубу можна вважати скоріш позитивним і деякою мірою прогнозованим.

Прихід у команду воротаря македонської збірної Мартіна Богатінова створив конкуренцію Андрію Тлумаку, внаслідок чого вони часто змінювали один одного в рамці воріт «Карпат». Останні ж кілька матчів сезону Тлумак провів на лаві запасних. Навряд чи зараз тренерський штаб купуватиме ще одного воротаря, тому основним кіпером «Карпат» буде македонець. Крім того, у розпорядженні тренерів є двадцятидвохрічний воротар Олександр Ільющенков, який перейшов у команду влітку минулого сезону.

Що стосується Петрівського, то він, як відомо, грає на правому фланзі захисту, який у «Карпат» є проблемним. Справа зазвичай діяв Артем Федецький, який нині повернувся в донецький «Шахтар». На цїй же позиції грає молодий вихованець львівського клубу Степан Гірський, якому ще не вистачає досвіду аби стати гравцем основного складу, хоча він, безумовно, прогресує. Таким чином, варто очікувати придбання футболіста на правий фланг захисту.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.