Драматичний матч-відкриття ЄВРО 2012

Golaso

Матч-відкриття ЄВРО 2012 прогнозовано активніше розпочали поляки. За підтримки рідних трибун, команда Смуди просто понеслась вперед. Перший момент виник вже на п’ятій хвилині гри, коли Муравські з 18 метрів пробивав над поперечкою. Халкіас для надійності перевів м’яч на кутовий. Греки спробували огризнутись, але удар Гекаса головою після подачі зі штрафного прийшовся повз ворота. Поляки відразу ж провели атаку у відповідь і Левандовскі не вистачило міліметрів, щоб результативно замкнути подачу справа від активного Піщека. Однак, на 17-ій хвилині Роберт таки домігся свого, ставши автором першого голу ЄВРО 2012. Блащіковскі навісив справа і Левандовскі головою вколотив м’яч у ворота.
Здавалося, грекам вже несолодко, але це був тільки початок проблем. Через травму довелося проводити заміну центрального захисника. А потім команда взагалі залишилася в меншості. Суперечки довкола цього епізоду будуть тривати ще довго. Але перед чемпіонатом усіх попереджали, що суддівство буде максимально жорстким. Як би там не було, але Папастатопулос отримав другу жовту картку і відправився відпочивати. А вже наприкінці тайму виник ще один спірний епізод: Перкі впав у власному штрафному майданчику і м’яч влучив йому у руку. Арбітр пенальті не призначив.

У другому таймі ініціатива перейшла до греків, які змогли отямитись і намацати свою гру. На 51-ій хвилині Салпінгідіс скористався необачним виходом з воріт Щесни і відправив м’яч у порожні ворота. На цьому проблеми із виходами у польського кіпера не завершились. На 68-ій хвилині матчу Войцех ліквідував вихід один-в-один того ж Салпінгідіса лише за допомогою фолу. Заслужене вилучення і пенальті у ворота збірної Польщі. Місце у рамці воріт зайняв Титонь, а пробивати одинадцятиметровий взявся Карагуніс. Капітан греків несильно пробив у правий від себе кут, Титонь полетів туди ж і відбив м’яч. Войцех Щесни, подивившись цей момент на моніторі, зітхнув із полегшенням і пішов у роздягальню. Через три хвилини греки таки відправили м’яч у сітку воріт, однак зробили це з офсайду. До кінця матчу жодна з команд так і не змогла вирвати перемогу.

Як підсумок:яскравий і видовищний поєдинок з драматичним сюжетом.

Польща-Греція

1-1 (Левандовскі, 17 – Салпінгідіс, 71)
Попередження: Холебас, Карагуніс,
Вилучення: Папастатопулос, Щесни.

Склади команд
Польща: Щесни, Піщек, Васілєвскі, Перкі, Беніш, Полянскі, Муравскі, Блащіковскі, Обраняк, Рибус (Титонь, 70), Левандовскі

Греція: Халкіас, Торосідіс, Папастатопулос, А. Пападопулос (К. Пападопулос, 37), Холєбас, Маніатіс, Кацураніс, Карагуніс, Нініс(Салпінгідіс, 46), Гекас (Фортуніс, 68), Самарас

На 71 хвилині Карагуніс не реалізував пенальті (сейв Титоня).

 


Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар

Щоб мати можливість додавати коментарі, Ви маєте авторизуватись.